fbpx

1.MARKAYI
TANIMA: Kurum değerleriniz, mekanınıza yansısın.

Markanızın kimliği, kişiliği ve değerleri çeşitli yollarla onu deneyimleyen kişilere ulaşır ve onların duyularında, hafızalarına izler bırakır. İç mimarlık çalışmalarında kullandığımız renkler, dokular, ışık ve hacim de aynı şekilde, markanızın konseptini oluşturur. Siz, markanızın yola çıkış öyküsünü ve hayallerinizi bize anlatın; biz, bu öyküyü anlatan mekanlar tasarlayalım.

2.İç Mimari Tasarım:
Analitik düşünce ile sanatsal bakış.

Sizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anladıktan sonra, elimizdeki mekanın en iyi şekilde değerlendirilmesi için mümkün olan en şık ve en akılcı tasarımın üzerinde çalışıyoruz. Taslak aşamasından gerçekçi görselleştirmelere, sizin için hayal ettiğimiz çözümü açık ve net şekilde görebilmenizi sağlıyoruz.

3.Projelendirme Tekliflendirme: Tüm detayları bilmek, hakkınız.

Projelendirme aşamasında kullanılacak materyallerden metrekare hesaplamalarına tüm detayların kırılımlarını oluşturuyoruz. Hangi çalışma ne kadar sürecek, ne kadar maliyetle yapılacak, kullanılacak ürünlerin marka ve alt türlerine göre seçenekleri neler olacak, her şeyi tüm açıklığıyla size sunuyoruz.

4.Numune ve Üretim Onayı: Gerçek malzemeler, elinizin altında.

Antema’da en fazla önem verdiğimiz aşamalardan biri de numune seçeneklerinin oluşturulması ve sizin onayınıza sunulması. Projelendirme aşamasında uygulamada kullanmaya karar verdiğimiz tüm malzemeleri, bu adımda gözümüzle görüp, elimizle dokunarak netleştiriyoruz. Yer döşemesinden kaplamasına, boya türü ve kalitesinden mobilya montaj detaylarına her şeyi inceliyor, sürprizlere yer bırakmıyoruz. Böylece, karşılıklı mutabakat ile kesinleştirilen malzemelerin uygulamada kullanılması için bir sonraki aşamaya hazır oluyoruz.

5.UYGULAMA: MÜKEMMELLİK

Güçlü kaslarımızın sonuncusu ve belki de en nadir bulunanı, projede karar verilen tasarımların uygulama aşamasını gerçek bir ustalıkla ortaya koyabilmek. Kimi zaman bilgisayar başında, uygulama deneyimi olmadan yapılan hesaplamalar atölyede bambaşka sonuçlar verebilir. Antema’da ise hesaplamaları titizlikle yapılan ve doğru sonuç alınan tüm tasarımlar sorunsuzca imalata dönüştürülür. Tüm projeler, anahtar teslim anına kadar büyük dikkat ile takip edilir ve yönetilir.