fbpx

İÇ MİMARLIK OFİSİNDEN
DAHA FAZLASI.

Atölye – B2B Çözümler ve
Marka – Mekan Tasarım Deneyimi

icmimari-tasarim copy
İÇ MİMARİ TASARIM

Analitik düşünce ile sanatsal bakış. Sizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anladıktan sonra, elimizdeki mekanın en iyi şekilde değerlendirilmesi için mümkün olan en şık ve en akılcı tasarımın üzerinde çalışıyoruz. Taslak aşamasından gerçekçi görselleştirmelere, sizin için hayal ettiğimiz çözümü açık ve net şekilde görebilmenizi sağlıyoruz.

AHŞAP TASARIM VE İMALATI

Her malzemenin kendine göre doğası bambaşka; her birinin rengi, dokusu ve kullanım alanlarına göre bir ustası var. Ama konu ahşaba gelince, işte orada işinin ehli kişilerden şaşmamak gerekiyor. Bu yüzden içinde ahşabın geçtiği tüm tasarımlar, Antema’nın özel olarak seçtiği deneyimli zanaatkarlara emanet ediliyor, onların elinde şekilleniyor.

MARKA-MEKAN TASARIMI DENEYİMİ

Sıfırdan bir marka oluşturmak, tüm tasarım branşlarında olduğu gibi kağıt üzerinde bir fikirle başlayıp marka deneyimine doğru uzanan kapsamlı bir süreçtir. Otel, restoran, kurumsal ofis fark etmeksizin tüm işletmelerin sahip oldukları marka değerlerini mekanlarına taşımaları, onları unutulmaz kılar. Bu nedenle, iç mimarlık projeleri için bize başvuran ancak daha önce marka stratejisi ve görsel tasarımı hizmeti almamış olan müşterilerimize bu kıymetli hizmeti sunuyoruz. Markanızı, sağlam temeller üzerine kuruyor ve onun üzerine, mekansal deneyimler inşa ediyoruz.

YAPI YENİLEME

Teknolojik gelişmeler ile insanların içlerinde zaman geçirdikleri yapılarla olan ilişkisi de değişiyor; eski yapıların, yeni ihtiyaçlar gözetilerek elden geçirilmesi ve tekrar hayata döndürülmesi gerekiyor. Antema’da, yapıların hem görsel hem pratik olarak günümüz ihtiyaçlarına uygun hale getirilmesi için çalışıyoruz. Pencereler ve kapıların, merdivenlerin yenilenmesi, asansör eksiği bulunan binalarda bu eksiğin giderilmesi, dış cephe kaplama gibi detaylarının projelendirilmesi, tasarlanması ve uygulanması konularında hizmet veriyoruz.

UYGULAMA

Uygulamada mükemmellik. Güçlü kaslarımızın sonuncusu ve belki de en nadir bulunanı, projede karar verilen tasarımların uygulama aşamasını gerçek bir ustalıkla ortaya koyabilmek. Kimi zaman bilgisayar başında, uygulama deneyimi olmadan yapılan hesaplamalar atölyede bambaşka sonuçlar verebilir. Antema’da ise hesaplamaları titizlikle yapılan ve doğru sonuç alınan tüm tasarımlar sorunsuzca imalata dönüştürülür. Tüm projeler, anahtar teslim anına kadar büyük dikkat ile takip edilir ve yönetilir.

B2B ÇÖZÜMLER

Yalnızca tasarım hizmeti veren diğer iç mimarlık firmaları ile uygulama, imalat, ahşap imalat aşamalarında danışmanlık ve proje yönetimi konularında işbirliği yapıyor, güçlerimizi birleştiriyoruz. Var olan tasarımların uygulama sırasında ortaya çıkan değişiklik ihtiyaçlarına hızlı ve kesin çözüm sunuyoruz. Birlikte çalışmanın gücüne inanıyorsanız ve daha büyük projelere imza atmayahazırsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“Biz” her zaman “ben”den güçlüdür.