fbpx

FİKİRDEN HAYATA.

Yazarken özümseyebildiğiniz fikirler için varız.

ANTEMA

Antema’da mekanlar tasarlıyor, mekanları hayata geçiriyoruz. Bizi özel kılan, başından sonuna dek işimizin başında oluşumuz. Sahada deneyimliyiz; malzemeye dokunuyor, onun ruhunu tanıyoruz. Aklınızda hiçbir şüphe bırakmıyor ve projenizin tüm detaylarını, en ince ayrıntısına kadar şeffaflıkla ve titizlikle ele alıyoruz.

2013 yılında, sektörümüzde genel kabul görmüş iç mimarlık hizmeti yaklaşımlarının eksiklerini fark ederek yola çıktık. Tasarım ve uygulama süreçlerinin daha fazla iç içe geçtiği, projenin bir bütün olarak ele alındığı ve fikir aşamasından anahtar teslimine kadar her adımın titizlikle yönetildiği bir iç mimarlık anlayışı ihtiyacına özel hizmet sunmaya başladık.

Müşterilerimize tam anlamıyla şeffaf bir proje yönetim deneyimi sunmak için detaylı teklifler üzerinden numune örnekleri sunarak ilerlemeyi seçtik. Her iki tarafın yararına olacak şekilde somut ve net iş yapmayı, karşılıklı mutabakatlarla sorunsuz süreçler yürütmeyi ilke edindik.

İletişim ve bilişim çağı ile hızlı bir dönüşüm sürecinden geçen insanlığın içinde yaşadığı mekanlarla olan ilişkisinin de değiştiğinin bilincinde kalarak, Antema’da daima kendimizi yenilemeyi, kalıplarımızı yıkmayı ve yeni ufuklara zihnimizi açmayı alışkanlık haline getirdik.

Yaklaşım farklılığımızın yaydığı olumlu etkiyi, müşteri memnuniyeti sonuçlarımızda ve her gün büyüyen portföyümüzde görüyoruz. Her biri kendi alanında nitelikli ekibimizden övgüyle bahsedilmesi, tercih ve tavsiye ediliyor olmak, konuşulan projelerin arkasındaki isim olarak anılmak, bizim için en büyük motivasyon kaynağı.

Değer kazandırmak, genlerimizde var.

Biz, estetiğinden tekniğine, hesaplamalarından uygulamasına ve saha takibine tüm yönleriyle mekan tasarımına gönül vermiş aile şirketiyiz. İç mimarlığı geliştirmek ve sektöre değer kazandırmak, genlerimizde var!